Wizyty w Fizjoplace

Skorzystanie z kwalifikacji fizjoterapeuty jest pomocne a czasami nawet niezbędne przy wielu dolegliwościach, schorzeniach czy operacjach. Stosujemy terapię adekwatną do problemów danego pacjenta, tak, by pomóc mu jak najszybciej i w pełni bezpiecznie powrócić do zdrowia.

Istotne są wszystkie informacje na temat aktualnego stanu zdrowia, łącznie z przebytymi urazami/operacjami, aktualnymi chorobami czy dotychczas wykonanymi zabiegami. Wszystkie te dane wpływają bowiem na przebieg i skuteczność późniejszej terapii u fizjoterapeuty w Dąbrowie Górniczej.

Dolegliwości związane z układem kostno-mięśniowym-powięziowym mogą wyraźnie pogarszać jakość życia. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące prowadzonej terapii. Dbamy o to, by pacjent czuł się swobodnie podczas zabiegu, co bezpośrednio wpływa na uzyskane efekty.

Aby skorzystać z pomocy naszych specjalistów, konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez rejestrację online na naszej stronie.